IGF



Pracownicy Instytutu Geofizyki


FILTR

Znaleziono: 60


Tytuł naukowy Imię Nazwisko Stanowisko
Funkcja
Jednostka organizacyjna E-mail Numer telefonu
Miejsce
dr Gustavo Abade adiunkt
IGF, ZFA gustavo.abade@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 028
ul. Pasteura 5, B4.28
mgr Emmanuel Akinlabi asystent naukowy
IGF, ZFA Emmanuel.Akinlabi@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 024
ul. Pasteura 5, B4.24
dr n. med. Anna Maria Ambroziak adiunkt
IGF, ZOI amambroziak@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 036
ul. Pasteura 5, B4.36
mgr Farnoush Ataei doktorantka
IGF, ZFA Farnoush.Ataei@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 024
ul. Pasteura 5, B4.24
dr Dariusz Baranowski specjalista naukowo-techniczny
IGF, ZFA darek.baranowski@igf.fuw.edu.pl
darek.baranowski@gmail.com
+48 22 55 32 037
ul. Pasteura 5, B4.37
dr hab. Ryszard Buczyński adiunkt
IGF, ZOI rbuczyns@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 023
ul. Pasteura 5, B4.23
prof. dr hab. Katarzyna Chałasińska-Macukow profesor zwyczajny
IGF, ZOI kmacukow@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 723
ul. Pasteura 5, 3.23
mgr Michał Chiliński doktorant
IGF, ZFA mich@igf.fuw.edu.pl
ul. Banacha 2c, 202
mgr Arkadiusz Ciesielski doktorant
IGF, ZOI aciesiel@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 009
ul. Pasteura 5, B4.09
mgr Jarosław Cimek doktorant
IGF, ZOI jcimek@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 018
ul. Pasteura 5, B4.18
mgr Krzysztof Czajkowski doktorant
IGF, ZOI Krzysztof.Czajkowski@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 009
ul. Pasteura 5, B4.09
dr hab. Leszek Czechowski adiunkt
Kierownik ZFL
IGF, ZFL lczech@fuw.edu.pl
lczecho@op.pl
+48 22 55 32 003
ul. Pasteura 5, B4.03
mgr inż. Dominik Dobrakowski doktorant
IGF, ZOI Dominik.Dobrakowski@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 018
ul. Pasteura 5, B4.18
mgr inż. Krzysztof Dudek główny specjalista
IGF kdudek@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 029
ul. Pasteura 5, B4.29
mgr Katarzyna Dyl specjalista
Sekretarka IGF
IGF kdyl@igf.fuw.edu.pl
sekretariat@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 041
+48 22 55 32 080
ul. Pasteura 5, B4.41
dr Piotr Dziekan adiunkt naukowy
IGF, ZFA pdziekan@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 028
ul. Pasteura 5, 4.28
mgr Anna Górska doktorantka
IGF, ZFA anna.gorska@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 024
ul. Pasteura 5, B4.24
prof. dr hab. Marek Grad profesor zwyczajny
IGF, ZFL mgrad@mimuw.edu.pl
+48 22 55 32 007
ul. Pasteura 5, B4.07
prof. dr hab. Krzysztof Haman profesor emetytowany
wolontariusz
IGF, ZFA khaman@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 048
ul. Pasteura 5, B4.48
mgr Łucja Janicka doktorantka
IGF, ZFA lucja.janicka@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 021
ul. Pasteura 5, B4.21
mgr Katarzyna Karpińska doktorantka
samodzielny referent
IGF, ZFA karpinska@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 031
ul. Pasteura 5, B4.31
Tomasz Kniaź administrator sieci komputerowej
IGF tkniaz@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 050
ul. Pasteura 5, B4.50
mgr Marta Kopeć asystent
IGF, ZFA mtrzask@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 021
ul. Pasteura 5, B4.21
dr hab. Konrad Kossacki adiunkt
IGF, ZFL kjkossac@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 013
ul. Pasteura 5, B4.13
dr hab. Rafał Kotyński adiunkt
KierownikZOI
IGF, ZOI rafal.kotynski@igf.fuw.edu.pl
rafalk@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 008
ul. Pasteura 5, B4.08
dr hab. Marek Kowalczyk-Hernandez starszy wykładowca
IGF, ZOI mkowalcz@mimuw.edu.pl
+48 22 55 32 020
ul. Pasteura 5, B4.20
mgr inż. Marcin Kuhiwczak samodzielny pracownik inżynieryjno-techniczny
IGF, ZFA marcin.kuhiwczak@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 029
ul. Pasteura 5, B4.29
dr inż. Wojciech Kumala specjalista
IGF, ZFA kumala@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 054
ul. Pasteura 5, B4.54
prof. dr hab. Jacek Leliwa-Kopystyński profesor emetytowany
wolontariusz
IGF, ZFL jkopyst@mimuw.edu.pl
+ 48 22 55 32 048
ul. Pasteura 5, B4.48
mgr Justyna Lisok doktorantka
IGF, ZFA jlisok@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 038
ul. Pasteura 5, B4.38
mgr inż. Jolanta Lisowska doktorantka
IGF, ZOI Jolanta.Lisowska@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 018
ul. Pasteura 5, B4.18
dr Yongfeng Ma adiunkt
IGF, ZFA yfma@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 024
ul. Pasteura 5, B4.24
prof. dr hab. Szymon P. Malinowski profesor nadzwyczajny
Dyrektor IGF
IGF, ZFA malina@igf.fuw.edu.pl
malina@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 042
ul. Pasteura 5, B4.42
dr hab. Krzysztof Markowicz profesor nadzwyczajny
Kierownik ZFA
IGF, ZFA kmark@igf.fuw.edu.pl
+48 55 22 32 047
ul. Pasteura 5, B4.47
mgr Katarzyna Misiura doktorantka
IGF, ZFL kmisiura@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 009
ul. Pasteura 5, B4.09
mgr Moein Mohammadi asystent naukowy
doktorant
IGF, ZFA Moein.Mohammadi@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 024
ul. Pasteura 7, B4.24
mgr Jakub Nowak doktorant
IGF, ZFA jnowak@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 030
ul. Pasteura 5, B4.30
mgr Małgorzata Nurek-Malinowska specjalista
Koordynator Festiwalu Nauki na Wydziale Fizyki UW
IGF, ZFA mnurek@igf.fuw.edu.pl
mnurek@fuw.edu.pl
+ 48 22 55 32 043
ul. Pasteura 5, B4.43
dr inż. Anna Pastuszczak adiunkt naukowy
IGF, ZOI anna.pastuszczak@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 008
ul. Pasteura 5, B4.08
mgr Małgorzata Patrzykont doktorantka
IGF, ZOI Malgorzata.Patrzykont@fuw.edu.pl
+55 22 55 32 202
ul. Pasteura 5, B2.02
prof. dr hab. Hanna Pawłowska profesor nadzwyczajny
IGF, ZFA hanna.pawlowska@igf.fuw.edu.pl
48 22 55 32 035
ul. Pasteura 5, B4.35
dr Jesper G. Pedersen adiunkt
IGF, ZFA jesper@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 031
ul. Pasteura 5, B4.31
dr hab. Jacek Pniewski asystent
Z-ca dyrektora instytutu IGF
IGF, ZOI j.pniewski@igf.fuw.edu.pl
j.pniewski@uw.edu.pl
+48 22 55 32 836
ul. Pasteura 5, B4.36
dr Marcin Polkowski asystent
IGF, ZFL marcin.polkowski@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 006
ul. Pasteura 5, B4.06
mgr Anupamaa Rampur doktorantka
IGF, ZOI Anupamaa.Rampur@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 018
ul. Pasteura 5, B4.18
dr Maciej Sokołowski adiunkt
IGF, ZOI maciej.sokolowski@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 202
ul. Pasteura 5, B2.02
dr Iwona S. Stachlewska adiunkt
IGF, ZFA iwona.stachlewska@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 046
ul. Pasteura 5, B4.46
mgr inż. Paulina Stafiej doktorantka
IGF, ZOI Paulina.Stafiej@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 018
ul. Pasteura 5, B4.18
dr Tomasz Stefaniuk adiunkt
IGF, ZOI t.stefaniuk@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 022
ul. Pasteura 5, B4.22
mgr Dominika Świtlik doktorantka
IGF, ZOI dominika.switlik@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 43 677
CENT I, 3.066
mgr Dominika Szczepanik pracownik inżynieryjno-techniczny
IGF, ZFA dominika.szczepanik@igf.fuw.edu.pl
+48 22 553 20 38
ul. Pasteura 5, B4.38
prof. dr hab. Tomasz Szoplik profesor zwyczajny
IGF, ZOI tszoplik@mimuw.edu.pl
+48 22 55 32 049
ul. Pasteura 5, B4.49
mgr Thuy Van Hoang doktorant
IGF, ZOI Van-Thuy.Hoang@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 018
ul. Pasteura 5, B4.18
mgr Iurii Venglovskyi doktorant
IGF, ZOI Iurii.Venglovskyi@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 018
ul. Pasteura 5, B4.18
dr inż. Marta Wacławczyk adiunkt
IGF, ZFA marta.waclawczyk@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 037
ul. Pasteura 5, B4.37
mgr Dongxiang Wang adiunkt naukowy
doktorant
IGF, ZFA Dongxiang.Wang@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 024
ul. Pasteura 5, B4.24
mgr Maciej Waruszewski doktorant
IGF, ZFA mwarusz@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 021
ul. Pasteura 5, B4.21
mgr Justyna Wosik doktorantka
IGF, ZOI Justyna.Wosik@fuw.edu.pl
+48 22 55 32 202
ul. Pasteura 5, B2.02
dr Piotr Wróbel adiunkt
IGF, ZOI pwrobel@igf.fuw.edu.pl
+4822 55 32 022
ul. Pasteura 5, B4.22
dr Olga Zawadzka adiunkt naukowy
IGF, ZFA zawadzka@igf.fuw.edu.pl
+48 22 55 32 038
ul. Pasteura 5, B4.38