Wydarzenie

Komitet Organizacyjny XV KSD

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

20 czerwca 2022 09:00

Prof. dr hab. Iwona Łakomska, Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Komitet Organizacyjny, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w XV Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim, które odbędzie się w dniach 20 - 22 czerwca 2022 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Konferencja jest skierowana do doktorantów i młodych doktorów reprezentujących uczelnie wyższe, realizujących swoje badania w zakresie chemii, biologii, nauk przyrodniczych, farmacji i medycyny oraz fizyki i nauk technicznych. W tegorocznej edycji konferencji planujemy zorganizowanie sekcji komunikatów ustnych dla laureatów grantów Preludium oraz Lider. Będą to komunikaty wygłaszane na imienne zaproszenia.

W związku z wydarzeniem, uprzejmie prosimy o przekazanie niniejszego zaproszenia potencjalnie zainteresowanym odbiorcom, szczególnie doktorantom, młodym pracownikom naukowym (do 35 roku życia), studentom posiadającym aspiracje naukowe, przedstawicielom kół naukowych, opiekunom i promotorom doktorantów.

Wszelkie informacje dotyczące Konferencji znajdują się na stronie wydarzenia http://ksd.umk.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: ksd@umk.pl

Zaproszenie XV KSD

Zaproczenie_XV_KSD.jpg (1 MiB) Uploaded: 3 lutego 2022 14:41