Wykład otwarty

Polskie Towarzystwo Fizyczne

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

21 czerwca 2023 08:00

Rozpoczęły się zapisy na tegoroczną edycję Letniej Szkoły Fizyki, na którą serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich oraz ostatnich klas szkół podstawowych, którzy chcieliby przeżyć wakacyjną przygodę z fizyką. Wykłady, warsztaty w laboratoriach, zajęcia na pracowni fizycznej odbywać się będą w siedzibie Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Pasteura 5 od 26 czerwca do 7 lipca 2023. Startujemy w poniedziałek (26 czerwca) o godzinie 10:30 w sali B0.14. Wykład inauguracyjny pt. "O uczeniu maszynowym z przykładami" wygłosi prof. Artur Kalinowski.

Letnia Szkoła Fizyki organizowana przez Polskie Towarzystwo Fizyczne i Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego odbywa się w ramach programu "Lato w Mieście" koordynowanego przez Biuro Edukacji m. st. Warszawy.

Zapisy na zajęcia Letniej Szkoły Fizyki odbywają się za pośrednictwem strony internetowej.