Wydarzenie

Dzień Odkrywców Kampusu Ochota 2024

Uniwerystet Warszawski

23 marca 2024 10:00, ul. Pasteura 5

W sobotę 23 marca odbędzie się na naszym Kampusie DOKO'2024 – Dzień Odkrywców Kampusu Ochota UW (startujemy o godz. 10:00 na Wydziale Fizyki). To już dziesiąta, jubileuszowa edycja wspólnego przedsięwzięcia wydziałów: Biologii, Chemii, Fizyki, Geologii, Matematyki, Informatyki i Mechaniki, Psychologii oraz (po raz pierwszy) Medycznego, we współpracy z CNBCh, CeNT, ŚLCJ, Kolegium MISMaP, UCBS.

Naszym celem jest nie tylko zachęcenie młodzieży licealnej do wybrania studiów przyrodniczych i ścisłych na Uniwersytecie Warszawskim, ale i pokazanie w atrakcyjny sposób nauki poprzez zaproszenie do laboratoriów, zapoznanie z nowymi technologiami, podzielenie się wiedzą, która nie mieści się w programach szkolnych. Wielu z Państwa czynnie uczestniczy w DOKO, prowadząc wykłady, warsztaty, pokazy.

Serdecznie zapraszamy do podzielenia się informacją o DOKO z Państwa dziećmi, wnukami, a Studentów ze swoim rodzeństwem. Miło będzie nam gościć ich na Kampusie.

Na część zajęć obowiązują zapisy, które będą realizowane przez stronę wydarzenia www.doko.mimuw.edu.pl

Zapisy ruszają 18 marca

Jubileuszową edycję DOKO zainauguruje multiwykład (godz. 10:00, aula 0.03, Wydział Fizyki UW, ul. Pasteura 5), podczas którego od przedstawicieli 7 wydziałów będzie można dowiedzieć się, że nie tylko Tort ma warstwy, mają je także ogry, cebula i nauka J. Po wykładzie uczestnicy będą mogli rozwiązać quiz (przewidujemy nagrody!).

Informacje o szczegółowym programie, zapisach na zajęcia i aktualnościach można znaleźć na stronie wydarzenia www.doko.mimuw.edu.pl  oraz na www.facebook.com/DOKOUW

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu komitetu organizacyjnego DOKO'2024