Wydarzenie

24. Festiwal Nauki w Warszawie

Festiwal Nauki Warszawa

18 września 2020 09:00, on-line

Program 24. Festiwalu Nauki podzielony jest na trzy części: program lekcji, program spotkań oraz wystawy. Lekcje festiwalowe przeznaczone są dla zorganizowanych grup szkolnych. Ze względu na sytuację epidemiologiczną lekcje i spotkania mogą przybrać formę: stacjonarną (w instytucji lub szkole), online (film, które można odtworzyć w dowolnym momencie), online w czasie rzeczywistym.

Każda lekcja i spotkanie ma rozbudowany opis z odnośnikami ułatwiającymi odnalezienie podobnych wydarzeń według różnych kryteriów: dziedzin, typów szkół i klas dla lekcji, typów spotkań oraz organizatorów. Odnośniki prowadzą do stron wyszukiwania lekcji i spotkań według różnych schematów, tak aby najłatwiej było odnaleźć interesujące wydarzenia.

Przy wybranych wydarzeniach znaleźć można informację dotyczącą rejestracji. Brak informacji oznacza brak możliwości zapisów.

Szczegółowy program wydarzeń i rejestracja dostępne są na stronie festiwalowej: https://festiwalnauki.edu.pl/