zdjęcie-Aparatura badawcza w laboratorium transferu radiacyjnego i pomiarów zdalnych Zakładu Fizyki Atmosfery

dr Wojciech Kumala

Wykład, 27 lutego 2023

Wydział Fizyki, Uniwersytet Warszawski

Na Wydziale Fizyki UW odbyła się konferencja na temat infrastruktury badawczej zlokalizowanej na Wydziale. Była to wyjątkowa okazja do poznania najnowszych rozwiązań technicznych, a także do wymiany doświadczeń i poglądów z innymi specjalistami z dziedziny fizyki.

W pierwszej części wydarzenia uczestnicy mieli możliwość wysłuchania prezentacji techników i operatorów zatrudnionych w ramach Działania I.4.2 „Fundusz odnawiania i rozwoju infrastruktury badawczej”. W drugiej części można było wysłuchać prezentacji na temat infrastruktury badawczej zakupionej w ramach tego działania. Wyniki swojej pracy w ramach Działania I.4.1. „Wzmocnienie potencjału Core Facility na Kampusie Ochota – zakup lub wytworzenie infrastruktury badawczej” przedstawił również prof. dr hab. Adam Babiński.

Opublikowano dnia - 9 kwietnia 2024 09:22
Ostatnia zmiana - 9 kwietnia 2024 09:34

Cofnij »

GALERIA ZDJĘĆ