IGFProcedura zmiany hasła

Temat: Jak zmienić hasło do konta w serwisie Internetowym IGF?

Procedurę zmiany hasła Zresetuj hasło można znaleźć w opcji logowania. W tym celu należy użyć przycisku Zaloguj się znajdującego się w prawym górnym rogu strony. Na rysunku poniżej zaznaczono to miejsce jako pkt 1.

 

Akcja Zaloguj się otworzy nową stronę zawierającą procedurę logowania.
W dolnej części strony logowania znajduje się przycisk: Zresetuj hasło.
Na rysunku poniżej  miejsce to  zaznaczono jako pkt 2.

Zaloguj się

Akcja Resertuj hasło otwiera nową stronę Zresertuj hasło.  W linni edycji należy wprowadzić adres poczty elektronicznej, która została podana podczas rejestracji do serwisu internetowego IGF'u. Na obrazku poniżej został wprowadzony przykładowy adres: przykład@igf.fuw.edu.pl.  Dopuszczelne są inne adresy spoza domeny: igf.fuw.edu.pl. 
Po kliknięciu w akcję Zresetuj moje hasło (patrz pkt. 3 na rysunku poniżej) na podane przez Ciebie w tym formularzu konto zostanie wysłany email zawierający instrukcję postępowania w celu zmiany hasła przypisanego do Twojego konta.

 

Na podaną skrzynkę poczty elektronicznej, tożsamą z zarejestrowaną w systemie, zostanie wysłany email, a na ekranie pojawi się komunikat informujący o tym zdarzeniu.

 

Jeżeli wspomniana powyżej email nie dotrze, upewnij się czy podajesz poprawny, zarejestrowany w naszym systemie adres email. Możliwe też, że wysłana przez nasz system przesyłka została zaklasyfikowana jako SPAM dlatego też warto sprawdzić folder SPAM swojej skrzynki pocztowej. Jeżeli spotkasz się z niepowodzeniem skontaktuj się z Administratorem Strony IGF.

W przypadku gdy w skrzynce pocztowej odnajdziesz przesyłkę z systemu zastosuj się do procedury opisanej w treści. Zwróć uwagę na nazwę użytkownika (na rysunku poniżej zaznaczone jako  punkt 4).
Wyszczególniona tam nazwa przypisana jest do Twojego adresu e-mail.
Stworzoną w ten sposób parę: nazwa użytkownika oraz zapisane przez Ciebie hasło wykorzystasz do logowania do systemu.

 

Proces resetu hasła wieńczy strona logowania do systemu. Na obrazku poniżej pokazano jej widok.

Należy wprowadzić odpowiednio nazwę użytkownika i hasło (pkt 6), a następnie kliknąć Zaloguj się (pkt 6').


Opublikowano dnia - 12 czerwca 2017 17:02
Ostatnia zmiana - 24 sierpnia 2018 15:49


Cofnij »

GALERIA ZDJĘĆ

Galeria-Procedura zmiany hasła

DOKUMENTY