sezon 2008/2009 edycja wiosenna:

Zmiany personalne:

Ciągle poszukujemy nowych osób do zespołu.

Przygotowania do nowego sezonu:

Ze względu na krótką przerwę między edycjami ligi do rozgrywek przystępujemy z marszu. Nasze główne zadanie to odbudowa siły zespołu po nieudanych rozgrywkach w II lidze.

Spotkanie kapitanów 13.III. o godz. 18 w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. ŚWIATOWIDA 56.

Po spotkaniu wiemy, że będziemy grać w grupie A III ligi, która liczyć będzie 9 zespołów.

Pierwsza kolejka  21-22 III.
W pierwszym meczu sezonu po slaby ale bardzo wyrównanym spotkaniu pokonaliśmy zespół Soli Deo 3:2. Niestety mecz nie jest zbyt dobrym zwiastunem tego co może wydarzyć sie podczas obecnej edycji ligi. Marnym usprawiedliwieniem dla nas był brak kilku zawodników. W grze widać wyraźnie było obniżenie lotów po spadku do II ligi. Tego dnia naszym mankamenty był nieskuteczny atak oraz przyjęcie zagrywki. Ciężko wygrać mecz gdy te dwa elementy bardzo zawodzą. Miejmy nadzieje, ze w najbliższym meczu drużyna odbuduje się...

Skład: Kuba, Jędrzej, Ewa, Krzysiek, Filip, Jacek.

Druga kolejka  28-29 III.
Pauzujemy ze względu na nieparzysta liczbę zespołów w grupie.

Trzecia kolejka  4-5 IV.

W kolejnym meczu musieliśmy uznać wyższość zawodników z zespołu Enter i przegraliśmy po dramatycznej końcówce czwartego seta. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze gdyż przez cały pierwszy set dyktowaliśmy warunki na boisku. Wygraliśmy niezagrożeni jak się później okazało pierwszego i ostatniego seta. W kolejnych dwóch partiach meczu role się odwróciły i głównie przez problemy z przyjęciem zagrywki przegraliśmy oba sety. Najbardziej zacięty przebieg miała czwarta odsłona meczu. Przez większość seta staraliśmy się odrabiać kilku punkową stratę. Udało nam się to dopiero w końcówce seta kiedy to mieliśmy nawet piłkę setową. Trwała zacięta walka punkt za punkt, którą jednak przegraliśmy na przewagi 30:32. Tym samym nie zdobyliśmy nawet jednego punktu i po raz kolejny w tym roku przegraliśmy. Przesądziło o tym fatalne przyjęcie zagrywki.

Skład: Ewa, Krzysiek, Filip, Kuba, Maciek, Krzysiek oraz na libero Jacek.