Moja strona

Zakończenie sezonu: Turniej o Puchar Rektora UW- Laurealia 1.06.2008. Start 9:00 hala przy ul. Banacha 2

W rozegranym w niedziele turnieju o puchar Rektora UW nie obroniliśmy zdobytego rok temu mistrzostwa przegrywając w finale 0:2. Tym samym zajęliśmy zupełnie przyzwoite drugie miejsce.  Turniej rozegrany był w trudnych warunkach ze względu na wysoką temperaturę w hali. O ile rano nie było tak źle to mecze finałowe były rozgrywane w zasadzie w saunie. Pierwszy mecz rozegraliśmy z zespołem Soli Deo, który wyglądał jak poranne przebudzenie. Nie przyzwyczajeni do rozgrywania meczy o tak wcześniej porze powoli rozkręcaliśmy się eksperymentując ustawieniem na boisku. W drugim meczu pokonaliśmy późniejszych zwycięzców turnieju. Zagraliśmy dość dobry mecz jednak przeciwnicy ułatwili nam zadanie bo poza głośnym dopingiem niczego szczególnego nie pokazali. Kontrolowaliśmy sytuację na boisku przez oba zwycięskie sety. Trzeci mecz miał być spacerkiem po pierwsze miejsce w grupie ale okazał się nielada wyzwaniem. Po dość gładkim wygraniu pierwszego seta dokonaliśmy zmian w szóstce. Wykorzystali to rywale niszcząc nas w drugim secie. Tie breaku cały czas graliśmy "pod górkę" ale szczęśliwie wygraliśmy 15:13. W półfinale spotkaliśmy się z Volup a mecz ten był rewanżem za przegrane spotkanie w lidze. Początek meczu był jedna fatalny w naszym wykonaniu. W zasadzie nic nam nie wychodziło a rywale nas punktowali. Wygrali pierwszego seta ale w drugim szybko zabraliśmy się do roboty. Wygraliśmy z dużą przewagą tego seta oraz kolejną rozstrzygającą partię nie pozostawiając wątpliwości na boski kto jest lepszy. W meczu finałowym nie sprostaliśmy Wkrótce z którym wygraliśmy 4 godziny wcześniej. O naszej przegranej zdecydowała kondycja i brak koncentracji. W każdym setów prowadziliśmy jednak w decydujących momentach musieliśmy uznać wyższość rywali. W sumie jednak turniej bardzo udany kończący udany sezon.

W turnieju grali: Ewa, Sandra, Basia, Marcin, Jacek, Maciek, Kuba oraz Krzysiek.