Zakład fizyki atmosfery

Instytut Geofizyki

Wydzial Fizyki

Uniwersytet Warszawski



Wszyscy pracownicy

Pełna lista
Imię i nazwiskoSortuj rosnaco Sortuj malejaco StanowiskoSortuj rosnaco Sortuj malejaco E-mail Telefon
dr Gustavo Coelho Abade adiunkt gustavoca@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 028
mgr Emmanuel Akinlabi doktorant Emmanuel.Akinlabi@fuw.edu.pl +22 55 32 024
dr Ryszard Balcer wolontariusz ryszard.balcer@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 050
dr Dariusz Baranowski specjalista naukowo-techniczny dabar@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 037
mgr Michał Chiliński doktorant mich@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 024
mgr inż. Krzysztof Dudek główny specjalista krzysztof.dudek@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 029
dr Piotr Dziekan adiunkt pdziekan@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 028
mgr Anna Górska doktorantka anna.gorska@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 024
prof. dr hab. Wojciech Grabowski profesor wizytujący grabow@ucar.edu +22 55 32 022
prof. dr hab. Krzysztof Haman profesor - wolontariusz khaman-malpka-fuw.edu.pl +22 55 32 048
mgr Łucja Janicka doktorantka lucja.janicka@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 021
mgr Katarzyna Karpińska samodzielny referent / doktorantka katarzyna.karpinska@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 031
mgr Jacek Kopeć doktorant jkopec@icm.edu.pl +22 55 32 024
mgr Marta Kopeć asystent mtrzask@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 021
mgr Marcin Kuhiwczak samodzielny referent inżynieryjno-techniczny +22 55 32 029
dr inż. Wojciech Kumala specjalista kumala-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 32 054 / +22 55 32 043
mgr Justyna Lisok doktorantka jlisok@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 038
dr Yongfeng Ma adiunkt yfma@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 030
prof. dr hab. Szymon P. Malinowski profesor nadzwyczajny
dyrektor IGF
malina-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 32 042
dr hab., prof. UW Krzysztof Markowicz profesor nadzwyczajny
kierownik ZFA
kmark@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 047
mgr Moein Mohammadi doktorant Moein.Mohammadi@fuw.edu.pl +22 55 32 024
mgr Jakub Nowak doktorant jnowak@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 030
prof. dr hab. Hanna Pawłowska profesor nadzwyczajny hanna.pawlowska-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 32 035
dr Jesper G. Pedersen adiunkt jesper@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 031
dr Iwona Stachlewska adiunkt iwona.stachlewska@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 046
mgr Dominika Szczepanik pracownik inżynieryjno-techniczny dszczepa@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 038
dr inż. Marta Wacławczyk adiunkt marta.waclawczyk@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 037
mgr Maciej Waruszewski doktorant mwarusz@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 021
dr Olga Zawadzka adiunkt zawadzka@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 038