Instytut Geofizyki

Wydział Fizyki UW

Uniwersytet Warszawski



Wszyscy pracownicy

Pełna lista
Imię i nazwiskoSortuj rosnaco Sortuj malejaco StanowiskoSortuj rosnaco Sortuj malejaco E-mail Telefon
dr Gustavo Coelho Abade adiunkt gustavoca@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 876
Emmanuel Akinlabi doktorant Emmanuel.Akinlabi@fuw.edu.pl +22 55 46 878
dr n. med Anna Maria Ambroziak adiunkt amambroziak@igf.fuw.edu.pl -
mgr Rafał Brygoła doktorant rbrygola@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 812
dr hab. Ryszard Buczyński adiunkt rbuczyns@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 857
prof. dr hab. Katarzyna Chałasińska-Macukow profesor zwyczajny
kmacukow@mimuw.edu.pl +22 55 32 723
mgr Michał Chiliński doktorant mich@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 407
mgr Arkadiusz Ciesielski doktorant aciesiel@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 855
mgr Jarosław Cimek doktorant jcimek@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 812
mgr Krzysztof Czajkowski doktorant Krzysztof.Czajkowski@fuw.edu.pl +22 55 46 896
dr hab. Leszek Czechowski adiunkt
kierownik ZFL
lczecho@op.pl +22 55 46 850
mgr inż. Krzysztof Dudek główny specjalista krzysztof.dudek@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 838
mgr Katarzyna Dyl specjalista sekretariat@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 827
dr Piotr Dziekan adiunkt pdziekan@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 878
mgr Anna Górska doktorantka anna.gorska@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 807
prof. dr hab. Wojciech Grabowski profesor wizytujący grabow@ucar.edu +22 55 46 825
prof. dr hab. Marek Grad profesor zwyczajny mgrad@mimuw.edu.pl +22 55 46 826
prof. dr hab. Krzysztof Haman profesor - wolontariusz khaman-malpka-fuw.edu.pl +22 55 46 852
mgr Łucja Janicka doktorantka lucja.janicka@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 859
mgr Anna Jaruga doktorantka ajaruga@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 876
mgr Katarzyna Karpińska samodzielny referent / doktorantka katarzyna.karpinska@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 807
Tomasz Kniaź administrator sieci tkniaz-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 46 853
+22 55 46 886
mgr Jacek Kopeć doktorant jkopec@icm.edu.pl +22 55 46 807
mgr Marta Kopeć asystent mtrzask@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 878
dr hab. Konrad Kossacki adiunkt kjkossac@fuw.edu.pl +22 55 46 834 lub 887
dr hab. Rafał Kotyński adiunkt
kierownik ZOI
rafalk@fuw.edu.pl +22 55 46 888
dr hab. Marek Kowalczyk-Hernandez starszy wykładowca mkowalcz@mimuw.edu.pl +22 55 46 841
+22 55 46 899
mgr Marcin Kuhiwczak samodzielny referent inżynieryjno-techniczny +22 55 46 838
dr inż. Wojciech Kumala specjalista kumala-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 46 837
prof. dr hab. Jacek Leliwa-Kopystyński profesor - wolontariusz jkopyst@mimuw.edu.pl +22 55 46 808
dr Simone Lepore adiunkt slepore@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 889
mgr Justyna Lisok doktorantka jlisok@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 890
mgr inż. Jolanta Lisowska doktorantka Jolanta.Lisowska@fuw.edu.pl
dr Yongfeng Ma adiunkt yfma@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 807
prof. dr hab. Szymon P. Malinowski profesor nadzwyczajny
dyrektor IGF
malina-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 46 860
dr hab., prof. UW Krzysztof Markowicz profesor nadzwyczajny
kierownik ZFA
kmark@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 836
mgr Katarzyna Misiura doktorantka kmisiura@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 854
Moein Mohammadi doktorant Moein.Mohammadi@fuw.edu.pl + 22 55 46 807
mgr Jakub Nowak doktorant jnowak@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 807
mgr Małgorzata Nurek-Malinowska specjalista mnurek-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 46 810
dr inż. Anna Pastuszczak adiunkt anna.pastuszczak@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 896
mgr Małgorzata Patrzykont doktorantka Malgorzata.Patrzykont@fuw.edu.pl +22 55 46 812
prof. dr hab. Hanna Pawłowska profesor nadzwyczajny hanna.pawlowska-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 46 806
dr Jesper G. Pedersen adiunkt jesper@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 807
mgr Izabela Pietrzyk doktorantka Izabela.Pietrzyk@fuw.edu.pl +22 55 46 812
dr Jacek Pniewski asystent jpniewski@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 824
dr Marcin Polkowski asystent marcin.polkowski@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 006
Anupamaa Rampur doktorantka Anupamaa.Rampur@fuw.edu.pl
dr Maciej Sokołowski adiunkt maciej.sokolowski@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 812
dr Iwona Stachlewska adiunkt iwona.stachlewska@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 859
mgr Paulina Stafiej doktorantka Paulina.Stafiej@fuw.edu.pl +22 55 46 812
mgr Grzegorz Stępniewski doktorant stepniew@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 812
mgr Marcin Stolarek doktorant marcin.stolarek@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 855
mgr Dominika Świtlik doktorantka dominika.switlik@igf.fuw.edu.pl +22 55 43 677
mgr Dominika Szczepanik pracownik inżynieryjno-techniczny dszczepa@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 890
prof. dr hab. Tomasz Szoplik profesor zwyczajny tszoplik@mimuw.edu.pl +22 55 46 822
mgr Thuy Van Hoang doktorant Van-Thuy.Hoang@fuw.edu.pl +22 55 46 812
Iurii Venglovskyi doktorant Iurii.Venglovskyi@fuw.edu.pl
dr inż. Marta Wacławczyk adiunkt marta.waclawczyk@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 878
mgr Maciej Waruszewski doktorant mwarusz@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 878
dr Monika Wilde-Piórko adiunkt
zast. dyr. IGF
mwilde@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 006
mgr Justyna Wosik doktorantka Justyna.Wosik@fuw.edu.pl +22 55 46 812
dr Olga Zawadzka adiunkt zawadzka@igf.fuw.edu.pl +22 55 46 890