Instytut Geofizyki

Wydział Fizyki UW

Uniwersytet Warszawski



Wszyscy pracownicy

Pełna lista
Imię i nazwiskoSortuj rosnaco Sortuj malejaco StanowiskoSortuj rosnaco Sortuj malejaco E-mail Telefon
dr Gustavo Coelho Abade adiunkt gustavoca@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 028
mgr Emmanuel Akinlabi doktorant Emmanuel.Akinlabi@fuw.edu.pl +22 55 32 024
dr n. med Anna Maria Ambroziak adiunkt amambroziak@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 036
dr Ryszard Balcer wolontariusz ryszard.balcer@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 050
dr Dariusz Baranowski specjalista naukowo-techniczny dabar@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 037
mgr Rafał Brygoła doktorant rbrygola@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 020
dr hab. Ryszard Buczyński adiunkt rbuczyns@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 023
prof. dr hab. Katarzyna Chałasińska-Macukow profesor zwyczajny
kmacukow@mimuw.edu.pl +22 55 32 723
mgr Michał Chiliński doktorant mich@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 024
mgr Arkadiusz Ciesielski doktorant aciesiel@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 009
mgr Jarosław Cimek doktorant jcimek@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 018
mgr Krzysztof Czajkowski doktorant Krzysztof.Czajkowski@fuw.edu.pl +22 55 32 009
dr hab. Leszek Czechowski adiunkt
kierownik ZFL
lczecho@op.pl +22 55 32 003
mgr inż. Krzysztof Dudek główny specjalista krzysztof.dudek@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 029
mgr Katarzyna Dyl specjalista sekretariat@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 041 / +22 55 32 080
dr Piotr Dziekan adiunkt pdziekan@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 028
mgr Anna Górska doktorantka anna.gorska@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 024
prof. dr hab. Wojciech Grabowski profesor wizytujący grabow@ucar.edu +22 55 32 022
prof. dr hab. Marek Grad profesor zwyczajny mgrad@mimuw.edu.pl +22 55 32 007
prof. dr hab. Krzysztof Haman profesor - wolontariusz khaman-malpka-fuw.edu.pl +22 55 32 048
mgr Łucja Janicka doktorantka lucja.janicka@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 021
mgr Katarzyna Karpińska samodzielny referent / doktorantka katarzyna.karpinska@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 031
dr hab. Rafał Kasztelanic wolontariusz kasztel@igf.fuw.edu.pl
Tomasz Kniaź administrator sieci tkniaz-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 32 049
mgr Jacek Kopeć doktorant jkopec@icm.edu.pl +22 55 32 024
mgr Marta Kopeć asystent mtrzask@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 021
dr hab. Konrad Kossacki adiunkt kjkossac@fuw.edu.pl +22 55 32 013 / +22 55 32 003
dr hab. Rafał Kotyński adiunkt
kierownik ZOI
rafalk@fuw.edu.pl +22 55 32 008
dr hab. Marek Kowalczyk-Hernandez starszy wykładowca mkowalcz@mimuw.edu.pl +22 55 32 020
mgr Marcin Kuhiwczak samodzielny referent inżynieryjno-techniczny +22 55 32 029
dr inż. Wojciech Kumala specjalista kumala-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 32 054 / +22 55 32 043
prof. dr hab. Jacek Leliwa-Kopystyński profesor - wolontariusz jkopyst@mimuw.edu.pl +22 55 32 048
dr Simone Lepore slepore@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 009
mgr Justyna Lisok doktorantka jlisok@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 038
mgr inż. Jolanta Lisowska doktorantka Jolanta.Lisowska@fuw.edu.pl +22 55 32 018
dr Yongfeng Ma adiunkt yfma@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 030
prof. dr hab. Szymon P. Malinowski profesor nadzwyczajny
dyrektor IGF
malina-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 32 042
dr hab., prof. UW Krzysztof Markowicz profesor nadzwyczajny
kierownik ZFA
kmark@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 047
mgr Katarzyna Misiura doktorantka kmisiura@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 009
mgr Moein Mohammadi doktorant Moein.Mohammadi@fuw.edu.pl +22 55 32 024
mgr Jakub Nowak doktorant jnowak@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 030
mgr Małgorzata Nurek-Malinowska specjalista mnurek-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 32 043
dr inż. Anna Pastuszczak adiunkt anna.pastuszczak@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 008
mgr Małgorzata Patrzykont doktorantka Malgorzata.Patrzykont@fuw.edu.pl +22 55 32 202
prof. dr hab. Hanna Pawłowska profesor nadzwyczajny hanna.pawlowska-malpka-igf.fuw.edu.pl +22 55 32 035
dr Jesper G. Pedersen adiunkt jesper@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 031
mgr Izabela Pietrzyk doktorantka Izabela.Pietrzyk@fuw.edu.pl +22 55 46 812
dr hab. Jacek Pniewski asystent jpniewski@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 036
dr Marcin Polkowski asystent marcin.polkowski@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 006
Anupamaa Rampur doktorantka Anupamaa.Rampur@fuw.edu.pl +22 55 32 018
dr Maciej Sokołowski adiunkt maciej.sokolowski@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 202
dr Iwona Stachlewska adiunkt iwona.stachlewska@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 046
mgr inż. Paulina Stafiej doktorantka Paulina.Stafiej@fuw.edu.pl +22 55 32 018
mgr Grzegorz Stępniewski doktorant stepniew@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 018
mgr Dominika Świtlik doktorantka dominika.switlik@igf.fuw.edu.pl +22 55 43 677
mgr Dominika Szczepanik pracownik inżynieryjno-techniczny dszczepa@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 038
prof. dr hab. Tomasz Szoplik profesor zwyczajny tszoplik@mimuw.edu.pl +22 55 32 049
mgr Thuy Van Hoang doktorant Van-Thuy.Hoang@fuw.edu.pl +22 55 32 018
mgr Iurii Venglovskyi doktorant Iurii.Venglovskyi@fuw.edu.pl +22 55 32 018
dr inż. Marta Wacławczyk adiunkt marta.waclawczyk@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 037
mgr Maciej Waruszewski doktorant mwarusz@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 021
dr Monika Wilde-Piórko adiunkt
zast. dyr. IGF
mwilde@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 006
mgr Justyna Wosik doktorantka Justyna.Wosik@fuw.edu.pl +22 55 32 202
dr Olga Zawadzka adiunkt zawadzka@igf.fuw.edu.pl +22 55 32 038